Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Biodroga MD Anti-Ox De-Spot Adv.Formula 2.0 Seerum

> NÄOHOOLDUS > Seerumid ja kontsentraadid >Biodroga MD Anti-Ox De-Spot Adv.Formula 2.0 Seerum


Seerum on naha pigmentatsioonihäirete vähendamiseks
 
Toode vähendab UV-kiirgusest põhjustatud naha liigpigmenteerumist. Põhineb floretiini, feerulahappe ja C-vitamiini sünergeetilisele toimele. Vastavalt uuringutele vähendab nende kolme aktiivaine toime tõhusalt valguskiirguse kahjulikku mõju naharakkudele. Naha punetus ja vasodilatatsioon vähenevad tunduvalt. (Journal of Cosmetic Dermatology,7,290-297,2008)

TOIME:
• Kaitseb nahka vabade radikaalide kahjulike mõjutuste eest
• Valgendab naha pigmentlaike
• Omab vananemisvastast toimet
• Ühtlustab naha värvust ja parandab jumet
• Tänu uudsele koostisele imendub efektiivselt ja on tõhusatoimeline

Toimeained: Floretiin
Feerulahape 
Stabiliseeritud C-vitamiin 
Actipone® visa lõikhein

Floretiin on polüfenool, mida saadakse õunapuu lehtedest ja koorest. Toimib nahale sarnaselt vitamiinidega. Meditsiinis kasutatakse põletikuvastase toimeainena nii seentekitajate-, bakterite- kui viiruslikke reaktsioonide puhul. Floretiin kaitseb keratinotsüüte, melanotsüüte ja fibroplaste väliskeskkonna kahjulike mõjutuste eest.

Feerulahape on taimne antioksüdant, mida leidub feerula taimedes ja rohelistes murus. Kaitseb taimi kahjuliku UV-kiirguse eest. Kuulub fenoolhapete hulka. Suudab parandada naha päikesekaitsevõimet ja stimuleerida kollageeni biosünteesi. Peened kortsujooned silenevad ja naha elastsus ning pinguldatus paranevad.

C-vitamiin aitab stimuleerida sidekudede ainevahetust. Pidurdab kollgeeni lagundava ensüümi toimimist ja samaaegselt kiirendab kollageeni sünteesi. Toimib antioksüdatiivselt ja aitab ära hoida liigpigmentatsiooni tekkimist.

Actipone® on tervistaval eesmärgil palju kasutatud. Saadakse Visa lõikheina juurtest. Nahka pehmendava ja hooldava toimega. Valgendab nahka ja pleegitab pigmentlaike.

Kasutamine: Kandke õrnade vajutustega õhuke kiht seerumit õhtuti eelnevalt puhastatud nahale. Seejärel kandke nahale individuaalselt sobilik hoolduskreem. Vältige silmaümbruspiirkonda.
30 ml - liiter 2425,0 €


Kaubamärk:  ► BIODROGA
Sari:  ► Anti-Ox
Kategooria: ► Seerumid ja kontsentraadid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
30 ml 72.75 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT