Biodroga Intense Moisture Formula Eye Care

> NÄOHOOLDUS > Silmahooldus >Biodroga Intense Moisture Formula Eye Care


Silmakreem kuivale nahale 

silendab ja niisutab tõhusalt silmaümbruse õrna piirkonda. Granadilliõli toidab sügavalt, vetikaekstrakt seob niiskust ja kaitseb nahka väliste kahjustuste eest. Tiigrirohi soodustab kollageeni moodustumist, Fucogel säilitab naha pehme ja siidise.

Toime:
- Tõhustab ja tasakaalustab naha niiskussisaldust
- Pikendab niiskuspüsivust kudedes
- Leevandab kuivusest tingitud ärritusi
- Lisab nahale  elastust ja toonust
- Nahk saavutab värskuse ja terve jume

Kasutamine: Kasuta hommikuti ja õhtuti puhtale silmaümbrusnahale. Lisaniisutuse nimel võid kanda päeva jooksul ka meigi peale.
Toimeained: Granadilliõli, Fucogel, vetikaekstrakt, tiigrirohi


15 ml - liiter 1487,3 eur


INTENSE MOISTURE FORMULA - TOOTESARI NIISKUSVAEGUSES NAHALE

Hooldusprogramm loomuliku niiskussisalduse kaotanud nahale.
Naha loomuliku niiskuse vähenemine on peamiseks põhjuseks esimeste peente kortsude ja joonekeste tekkimiseks nahale. Tihti kaotab nahk oma loomuliku niisutamisvõime juba küllaltki varakult ja seetõttu võib ka noortel inimestel esineda naha kuivust ja sellest tingitud ebameeldivaid aistinguid. Nahk on pingul, ketendav ning naha jume on tuhm ja kollakas. 
Juhul kui naha niiskussisaldus on vähenenud saab suurepäraseka abiliseks INTENSE MOISTURE tootesari, mis sisaldab mitmeid erinevad viisil niisutavaid ja naha niiskussiduvusvõimet parandavaid toimeained.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
15 ml 23.28 EUR
 
50 ml 45.90 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT