Biodroga Cleansing Micro-Dermabrasion Exfoliator

> MÜÜGILIIDRID >Biodroga Cleansing Micro-Dermabrasion Exfoliator
 

Mikrodermabrasioonkreem
 
Väga intensiivne koorija kõikidele nahatüüpidele, va. tundlikule nahale. Puhastab naha põhjalikult mustusest ja surnud naharakkudest, vähendab kortsude nähtavust ja silendab nahapinda.

Toime:
- Lahustab ja eemaldab õrnalt surnud naharakud
- Tugev kooriv efekt koheselt nähtavale tulemustega
- Eemaldab mehaanisliselt surnud naharakud
- Kiirendab naha uuenemist
- Tugevdab naha kaitsefunktsioone
- Annab nahale tagasi terve ja loomuliku sära

Kasutamine: Kasuta kuurina 1-2x nädalas iga kahe kuu järel. Kanna väike kogus koorijat puhtale niiskele nahale ja masseeri 3 minuti vältel. Loputa ja kuivata nahk ning kasuta sobivat näovett. 
NB! Kasuta koorijat õhtuti. Ära kanna toodet silmade ümbrusesse. Päevasel ajal kasuta päevakreemi, mille UV-kaiste pn vähemalt SPF 15. Väldi liigset päikest. Ära kasuta koorijat, kui tarvitad tooteid, mis sisaldavad A-vitamiini (retinooli).

Toimeained: Räni, kvartsliiv, pimsskivi, skvalaan, sheavõi

 

Cleansing Line
​Põhjalik ja õige naha puhastamine on efektiivse nahahoolduse eelduseks. Seetõttu on esmatähtis süstemaatiline individuaalselt õigete nahapuhastusvahendite kasutamine. Kaasaegsed nahapuhastustooted sisaldavad samaaegselt efektiivsete puhastavate ainetega ka nahale vajalikke hooldusaineid ja tänapäeval eriti tähtsaid immuunsüsteemi tugevdavaid komponente.


75 ml - liiter 362,17 €

Kaubamärk:  ► BIODROGA
Sari:  ► Cleansing Line
Kategooria: ► Koorijad

Tootevalikud:
Nimetus Hind
75 ml 29.99 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT