Biodroga Cleansing Micro-Dermabrasion Exfoliator

> NÄOHOOLDUS > Koorijad >Biodroga Cleansing Micro-Dermabrasion Exfoliator
Tootevalikud:
Nimetus Hind
75 ml 29.10 EUR
 
200 ml - profitoode 53.90 EUR
 
Mikrodermabrasioonkreem

Väga intensiivne koorija kõikidele nahatüüpidele, va. tundlikule nahale. Puhastab naha põhjalikult mustusest ja surnud naharakkudest, vähendab kortsude nähtavust ja silendab nahapinda.

Toime:
- Lahustab ja eemaldab õrnalt surnud naharakud
- Tugev kooriv efekt koheselt nähtavale tulemustega
- Eemaldab mehaanisliselt surnud naharakud
- Kiirendab naha uuenemist
- Tugevdab naha kaitsefunktsioone
- Annab nahale tagasi terve ja loomuliku sära

Kasutamine: Kasuta kuurina 1-2x nädalas iga kahe kuu järel. Kanna väike kogus koorijat puhtale niiskele nahale ja masseeri 3 minuti vältel. Loputa ja kuivata nahk ning kasuta sobivat näovett. 

NB! Kasuta koorijat õhtuti. Ära kanna toodet silmade ümbrusesse. Päevasel ajal kasuta päevakreemi, mille UV-kaiste pn vähemalt SPF 15. Väldi liigset päikest. Ära kasuta koorijat, kui tarvitad tooteid, mis sisaldavad A-vitamiini (retinooli).

Toimeained: Räni, kvartsliiv, pimsskivi, skvalaan, sheavõi


Kõik selle sarja tooted

75 ml - liiter 362,17 eur
212 ml - liiter 269,50 eurCleansing Line
Põhjalik ja õige naha puhastamine on efektiivse nahahoolduse eelduseks. Seetõttu on esmatähtis süstemaatiline individuaalselt õigete nahapuhastusvahendite kasutamine. Kaasaegsed nahapuhastustooted sisaldavad samaaegselt efektiivsete puhastavate ainetega ka nahale vajalikke hooldusaineid ja tänapäeval eriti tähtsaid immuunsüsteemi tugevdavaid komponente.

Seotud tooted:
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT