Biodroga Cleansing Anti-Age Facial Peeling

> NÄOHOOLDUS > Koorijad >Biodroga Cleansing Anti-Age Facial Peeling


Vananemisvastane näokoorija

Õrn vananemisvastane näo kooriv geel puhastab ja parandab naha struktuuri. Ümarad koorivad Jojoba graanulid puhastavad naha mustusest ja surnud rakkudest. Massaaži mõjul paraneb naha mikrotsirkulatsioon ja vereringe ning tulemusena näokontuurid pingulduvad. Sisaldab vananemisvastast E vitamiini ja nahka hooldavaid aineid. Parandab naha elastsust, jättes värske ja klaari jume.

Anti-Age Facial Peeling sobib kuiva, normaalse ja segatüüpi naha põhjalikuks puhastamiseks. Koorivad osakesed ei ole liialt karedad ega tekita naha mikrotraumasid. Naha puhastamise käigus küllastub nahk niisutavate ja pehmendavate ainetega ning jume muutub nooruslikult värskeks.

Kasutamine: Kandke kooriv geel niiskele nahale ja masseerige ringjate liigutustega paar minutit. Eemaldage geel nahalt sooja veega ja seejärel kandke nahale igapäevane, individuaalselt sobilik hooldustoode.


Kõik selle sarja tooted

75 ml - liiter 284,5 €
200 ml - liiter 223,0 €

 


Cleansing Line

Põhjalik ja õige naha puhastamine on efektiivse nahahoolduse eelduseks. Seetõttu on esmatähtis süstemaatiline individuaalselt õigete nahapuhastusvahendite kasutamine. Kaasaegsed nahapuhastustooted sisaldavad samaaegselt efektiivsete puhastavate ainetega ka nahale vajalikke hooldusaineid ja tänapäeval eriti tähtsaid immuunsüsteemi tugevdavaid komponente.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
75 ml 22.31 EUR
 
200 ml 48.60 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT