Bellapierre Contour&Highlight Pro Pressed Palette

> KINKEKOMPLEKTID >Bellapierre Contour&Highlight Pro Pressed Palette
Jumestuskomplekt näo kontuurimiseks
 
Antud palett on loodud põskede, nina, lõuajoone ja otsmiku kontuurimiseks ning põsesarnade ja kulmukaare esiletoomiseks. Mineraalne palett sisaldab detailset kasutusjuhendit erinevatele näokujudele ning kuute kompaktpuudrit, sobimaks iga nahatooniga.

Kontuurimise põhieesmärgid on rõhutamine, täiustamine, varjutamine ning esiletoomine. Modelleerimiseks kasutatav värv peab olema toon või kaks sinu enda näotoonist tumedam. Esiletõstmisfaasis kasuta toon või kaks heledamat jumestuspõhja. Kõige olulisem osa on nende omavaheline hajutamine – heledast tumedate toonideni üleminek peab olema sujuv ning kuskil ei tohi olla näha kontuurimisel tekkinud jooni.

Rõhutamisel ja täiustamisel ei ole tingimata tarvis järgida näo ülesehitust ja kuju, sest kontuurimise võlu seisnebki selles, et saad oma nägu ise modelleerida. See-eest tasub alustajal kindlasti esialgu omaenda näokuju järgida ning enda näojoontest lähtuvalt modelleerida. Järgmise sammuna hakka juba katsetama ning avasta kontuurimise imepärane maailm. Sellist tehnikat kasutades, saad näoosadega visuaalselt mängida- neid taandada või siis rõhutada.

Kasutamine: Enne kontuurimist kanna näole meigialuskreem ehk primer või BB-kreem. Peale seda kata nägu õhukese kihi tolmpuudriga. Need sammud on vajalikud selleks, et tulemus oleks kõige intensiivsem, püsivam ning säravam.
Alusta nina kontuurimisest- tõmba kontuurimistooniga tumedad jooned kummalegi poolele nina serva. Sõltuvalt nina kujust, peavad jooned olema tõmmatud kas nina keskpaigani või nina otsani välja. Jooned peavad olema sirged ning paralleelsed. Samuti ole ettevaatlik, et sa hoopiski nina laiemaks ei modelleeriks- kahe joone vahele jääv higlight ala peab olema kitsas, mitte rohkem kui 5mm.
Põsesarnade esiletoomiseks kanna kontuurimistoon põsesarna alla. Kõige tumedam koht on ühtlasi ka kõige sügavam koht- selle leiad katsudes põsesarna ning leia ülesse ala, kus luu lõppeb. Kanna kontuurimistoon põsesarna alla tõmmates pintliga näo keskpaigast kõrva suunas.
Lauba kitsamaks muutmiseks modelleeri otsmiku kumbagi serva kontuurimistooniga. Nii muudad selle visuaalselt kitsamaks ning naiselikumaks. Kui sul on kõrge laup, kanna kontuurimistoon juuksepiirile.

Vaheta või puhasta pintsel ning alusta highlight toonide peale kandmist. Kanna higlight toon nina keskosale (tumedate joonte vahel), lauba keskosale ja kolmnurksele alale silma alla, põsesaarnadele (sellele osale, mis jääb kontuurimistoonist üles poole), kulmude alla, huule ülemisele osale ning huulte nurkadest.

Viimane ning üks olulisemaid etappe on hajutamine. Pööra hajutamisele suurt tähelepanu- highlight ning kontuurimistoonid peavad omavahel sujuvalt kokku sulanduma- mitte ühtegi pintsliga tõmmatud triipu ei tohi näha jääda! Hajutamiseks võid kasutada kabuki pintslit või beauty blenderit.

Kõik selle sarja tooted
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Jumestuskomplekt 39.77 EUR
 
Seotud tooted:
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT