CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong avatud ainult ette broneerides tel teel 58 014 614 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-poe töös tõrkeid pole.
Tellimuse vormistamisel palume Teid valida tarne Omniva, Itella või DPD pakiautomaadiga.
Tarne kulleriga ajutiselt ei toimu!
Tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Bellapierre Contour & Highlight Cream Palette

> MAKE > NÄGU >Bellapierre Contour & Highlight Cream Palette
Kreempalett näo kontuurimiseks
 
Kas sa oled valmis lisama dimensiooni ning sära enda jumestusse? 6 tooniga kontuurimispalett aitab luua täiuslikud piirjooned- rõhutada põsesarnade ja lõuajoone kontuuri ning esile tuua kulmud ning põsed. Tume toon kujundab ning varjutab, hele rõhutab ja annab sära! Samuti oleme lisanud samm-sammult õpetuse, mis muudab kontuurimise ning highlight’imise lihtsamaks kui kunagi varem!

Kasutamine:
Kasutades pakendis olevat kaarti, määra kindlaks enda näokuju. Sellest saab sinu edasine teejuht soovitamaks kontuur- ning highlightpiirkondade asetsemist sinu näol. Vali välja alumiselt realt üks kolmest kontuurimiskreemist. Kanna seda väikese pintsliga piirkondadesse, mida soovid taandada või teravamaks muuta. Tavaliselt kasutatakse seda otsmiku väliskülgedel, kummalgi pool nina serva, põsesarnade all ning piki lõuajoont.Hajuta kontuurimiskreem kasutades svammi või nurgaga jumestuspintslit. Pööra tähelepanu sellele, et ei jääks teravaid joon- just nii saad kõige naturaalsema tulemuse.

Samuti pea meeles, et lõuajoonel asetseva kontuurimiskreemi hajutus on kaela suunas.Vali välja üks kolmest highlight kreemist ülemisel real. Ülemise rea kreeme võid kasutada piirkondades, mida soovid esile tuua ning rõhutada. Kasutades väikest pintslit, kanna kreem silma alla ning põsesarnale- täida nende vahele jääv ala. Kanna highlight’i ninale, suunaga nina otsa suunas. Samuti kanna seda lõuale, otsmiku keskosale ning kulmualusele piirkonnale. See toob esile sinu näo piirkonnad, mis tavaliselt tunduvad tumedad ja paistes, muutes need säravaks, täidlasemaks ning tervisest pakatavaks.Viimane ja väga oluline samm on hajutada highlightkreem kasutades svammi või pintslit. Nüüd oled sa jõudnud kontuurimise ja highlight’imise viimasesse etappi- tulemus on nagu professionaali käe läbi tehtud!


Kõik selle sarja tooted
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Kreempalett 39.77 EUR
 
Seotud tooted:
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT