Bellapierre Compact Mineral Foundation

> MAKE > NÄGU >Bellapierre Compact Mineral Foundation
Mineraalne jumestuspõhi
 
Kompaktse mineraalpuudri toonid on loodud puhastest mineraalsetest pigmentidest, mis on purustatud peenikesteks osadeks, et saavutada võimalikult ühtlane tulemus. Puuder sisaldab jojoba-ekstrakti, et pakkuda nahale niisutust. Kompaktne mineraalpuuder on ideaalne reisile kaasavõtmiseks ning juhtudel, kui meiki on vaja teha n.ö käigu pealt. Pressitud mineraalpuudril on samad omadused, mis tolmpuudrilgi: see on üheaegselt kasutatav korrektorina, põhitoonina ning lisaks kaitseb päikese eest.

Koostis: Mica, Zinc Stearate, Zinc Oxide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lauroyl Lysine, Lonicera Caprifolium(Honeysuckle) Flower Extract. Võib sisaldada: Titanium Dioxide, Iron Oxides, ChromiumOxide Green.

Kasutamine: Ideaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada meigikäsna või puudripintslit. Kanna puudrit näole ringjate liigutustega suunaga alt üles. Veelgi tugevamaks katvuseks või raskemini ligipääsetavamatesse kohtadesse puudri kandmiseks soovitame kasutada Bellapierre cosmetics korrektor-pintslit.


Kõik selle sarja tooted

10 g - kilogramm 3977.0 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Ultra 10 g 39.77 EUR
 
Ivory 10 g 39.77 EUR
 
Latte 10 g 39.77 EUR
 
Cinnamon 10 g 39.77 EUR
 
Nutmeg 10 g 39.77 EUR
 
Maple 10 g 39.77 EUR
 
Seotud tooted:
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT