Bellapierre Brow Palette

> MAKE > SILMAD >Bellapierre Brow Palette
Kulmupalett
 
See palett sisaldab endast pintsette, kaheotsaga pintslit- kammimiseks ning pealekandmiseks, kolme kulmutooni ning highlight tooni- kõike vajalikku, et luua endale professionaalide tasemel kulmud! Samuti oleme lisanud samm-sammult juhise, mis muudab ilusate kulmude loomise lihtsamaks kuikunagi varem!

Kulmud annavad näole raami ning lisavad dramaatilise mõju silmade esiletoomisel. Neil on salapärane võim muuta meie silmad kas suuremaks või väiksemaks ning mineraalsete puudritega on sul võimalik luua kulmud, mis ühtlustuvad ülejäänud näo struktuuriga. See lihtne kolmest etapist koosnev õpetus sisaldab kõike vajalikku selleks, et modelleerida ning täita kulmud ning muuta need kaunimaks, kuikunagi varem. Paletis olevad toonid on valmistatud 100% mineraalidest, mis ei ärrita nahka, ega ummista poore. Täiuslikud kulmud on vaid kolme etapi kaugusel!

Kasutamine: 
Alustuseks kammi kulme mööda nende kuju veidi ülespoole. Nii saad teada kulmu loomuliku kasvukoha ja kontrollid kulmukarvade pikkust. Pintsettidega eemalda ainult need karvad,mis asuvad kulmu loomulikust vormist eemal. Kitku kulmukarvu alati üks karv korraga ning kindlasti karvakasvu suunas! Kui kulmule on kuju antud, võta natukene kulmuvärvi, mis on toonilt kõige lähedamal sinu loomulikule kulmutoonile. Õrnade tõmmetega täida tühjad kohad ning anna kulmule vorm. Kanna kulmuvärvi peale alustades kulmu sisenurgast ning liikudes väikeste tõmmetega kulmu välisnurga suunas. Kui kulmud on täidetud, viimistle kulmualune piirkond highlight tooniga. See meetod toob kulmud paremini esile, samuti muudab silmad avatumaks."


Kõik selle sarja tooted
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Kulmupalett 35.89 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT