Australian Gold Hot! Sport

> PÄEVITUSKOSMEETIKA >Australian Gold Hot! Sport


Pruunistajatega solaariumikreem
 
Pruunistajaid sisaldav päevituskreem solaariumi ja loodusliku päikese käes kasutamiseks. Sisaldab erinevaid vitamiine ning nahka niisutavaid ja hooldavaid komponente. Kõrge kontsentratsioon hariliku aaloe geeli hooldab ja niisutab muutes naha terveks ning siidiseks. Klassikaline CocoaDreams aroom. Sobib kasutamiseks nii loodusliku päikese käes kui ka solaariumis. Ei sisalda päikesekaitsefaktoreid ega kaitse päikesepõletuse eest.

Toimeained: Eriti tumedad pruunistajad: võimas segu looduslikest pruunistajast ning DHA-st tagab kohese loomuliku ja sügava päevitustulemuse.
Kompleks DuoSoothe: soojendavad ja seejärel jahutavad komponendid taastavad ning pehmendavad nahka tervisliku pronksjaspruuni saavutamiseks.
Biosine Complex®: täiustatud kombinatsioon koostisaineid, mis pehmendavad ja niisutavad maksimaalseks päevitustulemuseks.
FadeDefy™ tehnoloogia: kakaduu ploom, rikkaim C-vitamiini allikas, koostöös Shea võiga niisutavad, kaitsevad ja hooldavad nahka tumeda jume pikendamiseks.


Kaubamärk:  ► AUSTRALIAN GOLD
Sari:  ► Best Line
Kategooria: ► PÄEVITUSKOSMEETIKA

15 ml - liiter 704,8 €
250 ml - liiter 271,2 €

Tootevalikud:
Nimetus Hind
250 ml 67.80 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT