Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Alter Ego Italy Hasty Smoothing Balm

> VIIMISTLUSVAHENDID > Soengukreemid >Alter Ego Italy Hasty Smoothing Balm
 

Silendav juuksevedelik muudab juuksed kuulekaks, elimineerib kahususe ja tagab kindla kaitse niiskuse vastu. Aitab muuta juuksed ideaalselt siledaks. Sobib suurepäraselt lainelisele, kahusele ja lokkis juuksestruktuurile. Lihtsustab kammimist. Distsiplineerib, lisab kontrolli ja vähendab kahusust. Juuksed muutuvad säravaks, niisutatuks ja siledaks. Kanna loomulikult sirgetele juustele, et rõhutada ülisiledat viimistlustulemust.

Toimeained:
Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid: juukseid kaitsev homopolümeer katab juuksed elastse kaitsekihiga ja tagab loomuliku läike. Eksklusiivne kahuvaba toime parandab juuste niisutust ja käsitletavust.
Polyquaternium 11: positiivselt laetud polümeer tõmbab ligi negatiivselt laetud juuksestruktuuri, tulemuseks on silutud ja ühtlased juuksed.
Pantenool: pehmendab, niisutab ja toidab ning tagab oivalise läike.

Kasutamine: Kanna väike kogus toodet ühtlaselt niisketele juustele ja kuivata fööniga või viimistle sirgendajaga. Lisakaitse ja püsiva hoidvuse saavutamiseks kasuta Smoothing Balmi koos Hi-t security (Hasty Too) ja lõpeta viimistlus kasutades sirgendajat.

100 ml - liiter 155,2 €


Kaubamärk:  ► Alter Ego Italy
Sari:   Hasty Too
Kategooria: ► Soenguvedelik

Tootevalikud:
Nimetus Hind
100 ml 15.52 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT