Sch BC Peptide RR Deep Nourshing Micellar Shampoo

> JUUKSEHOOLDUS NAISTELE > Kahjustatud kuivadele juustele | Taastamine > Sch BC Peptide RR Deep Nourshing Micellar Shampoo
 


Sügavniisutav šampoon kahjustatud juustele
 
Hooldav šampoon normaalsetele ja paksematele kahjustatud ja stressis juustele. Šampooni koostis on rikastatud proteolipiidide kõrge kontsentratsiooniga.

100% niisutust
100% vastupidavamad juuksed
95% vähem katkemist

Tõhusalt hooldav šampoon kahjustatud paksemale juuksele sulgeb juukse pinnassoomuse ja taastab selle loomuliku tugevuse ja elastsuse. Cell-Perfector tehnoloogia ja proteolipiidid täidavad juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Taastab samasuguse pinna kui töötlemata juuksel ja annab täiusliku kaitse välismõjutuste eest nagu vesi, föönitamine jne. Tulemuseks on taastatud, elastsemad ja vähem katkevad juuksed.

Kasutamine: Kanna niisketele juustele. Masseeri. Jäta mõjuma 1-2 minutiks. Loputa korralikult. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.


250 ml - liiter 46.17 €
1000 ml - liiter 27.35 €

Kaubamärk:  ► Schwarzkopf Professional
Sari:  ► BC Repair Rescue
Kategooria: ► Šampoonid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
250 ml 11.54 EUR
 
1000 ml 27.35 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT