Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Dr Irena Eris IrenaErisJaTemaMees
Poola suurima komeetikatootjana on Dr.Irena Eris tuntud bränd kogu maailmas, eksportides kaupa rohkem, kui 40sse riiki.
Kosmeetikavalik põhineb ettevõtte enda Teadus- ja Uurimiskeskuses väljatöötatud originaalretseptidel, mida testitakse regulaarselt kõikides loomisprotsessi faasides, et tagada toodete kõrgeim kvaliteet.
Dr Irena Erise tooted esindavad innovatsiooni, efektiivsust ja turvalist kasutamist. Ainsa Poola ning ühena vähestest Euroopa brändidest ollakse maineka Prantsuse Comité Colbert liige.
 
Dr Irena Eris
  • Sisaldab efektiivseid ja unikaalseid komponente, mille omadused on välja töötatud uusimate tehnoloogiate abil
  • Kõikide toodete aluseks on põhjalikud uuringud Dr.Irena Erise teadus-ja Uurimiskeskuses
  • On tõhus ja turvaline ning tõestatud in-vitro, in-vivo ja dermatoloogiliste testide abil
DR IRENA ERIS - TEADUSLIK LÄHENEMINE ILULE
 
Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories on dünaamiline kosmeetikafirma ning kuulsust koguv kaubamärk Poolas ja kogu maailmas. Firma imago on teadlikult kujundanud dr. Irena Eris, ettevõtte asutaja ja omanik. Kogu kosmeetika põhineb firma enda originaalretseptidel, mida testitakse regulaarselt kõikides loomisprotsessi faasides.
Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories tooted esindavad kõrgeimat kvaliteeti, innovatsiooni, efektiivsust ja turvalist kasutamist.
 
Edulugu 
 
Irena Eris on naine, kellel olid nii unistused kui hulga töökust ja järjepidevust, mis on teda täna toonud äriliselt edukamaite naiste edurivisse. Tema najal seisab püsti Poola üks suuremaid kosmeetikatööstusi. Kaubamärk Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories, mida peetakse prestiižilt võrdseks teiste juhtivate kosmeetika kaubamärkidega.
 
Varssavi Meditsiinilise Ülikooli farmaatsiateaduskonna lõpetanud ja 1983. aastal Berliini Humboldti Ülikooli farmaatsiateaduskonnas doktorikraadi omandanud ettevõtlik ja töökas Dr. Irena Eris asutas koduse väikefirma Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories ajal, mil Poolas polnud veel kerge ettevõtusega tegeleda. Alustav kosmeetikafirma andis tööd algul vaid ühele inimesele ja ühes kuus valmis tema loodud retsepti alusel kuni 3000 pakendit ühe toimega kreeme. Valmis toodangut iseloomustas väga kõrge kvaliteet ning peagi saabus ka oodatud müügiedu.
Vaatamata tootmise suurenemisele põhinevad endiselt kõik tooted firma enda originaalretseptidel, mida testitakse regulaarselt kõikides nende loomisprotsessi faasides.

Tänane päev 
 
Täna, 28 aastat hiljem, töötab firmas juba 400 inimest, ühes kuus valmib enam kui 2 miljonit ühikut tooteid. Tööka ja ettevõtliku naise Dr. Irena Eris firmast on saanud oma valdkonna turuliider Poolas.
2001.aastal avati kaasaegsete laboratooriumidega unikaalne ja erakordne Dr Irena Eris Centre for Science and Research (Dr. Irena Eris’e Teadus- ja Uurimiskeskus), kus viiakse ellu uurimistöid ja eksperimente. Läbiviijateks on dermatoloogid, allergiaspetsialistid, bioloogid ja molekulaarbioloogid.
Dr. Irena Eris’e Kosmeetikalaboratooriumid on ainuke kosmeetikatoodete tootja Poolas ning üks vähestest mitte ainult Euroopas, vaid ka kogu maailmas, mis omab isiklikku Teadus- ja Uurimiskeskust, kus viiakse läbi in vitro ja in vivo uuringuid kosmeetikatööstusele.  Uurimistööde tulemusi esitletakse rahvusvahelistel konverentsidel ja avaldatakse teaduslikes publikatsioonides.
Dr. Irena Eris on saanud tunnustust Poola prestiižsete auhindade näol nagu näiteks First Business Lady of the Decade 1999 (Aastakümne Ärinaine nr.1 aastal 1999), Business Personality of the Year 1999 (Aasta 1999 Äritegelane) jt. Tema poolt väljatöötatud kosmeetikatooteid on aga pärjatud enam kui 100 auhinnaga! Kuulsust on kogutud kogu maailmas!
 
Dr. Irena Erise toodetega saad tutvuda siin.
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT